طراحی سایت

 

weborder

مسیر سایت

بهینه سازی سایت

خدماتی که توسط گروه نرم افزاری پارتیا در زمینه بهینه سازی  سایت ، بهینه سازی وب سایت، افزایش  رتبه سایت و  ارتقاء رتبه سایت  ارائه می شود شمل :

  • طراحی سایت از ابتدا و تعیین کلمات کلیدی
  • تجزیه و تحلیل رقبا و همکاران و جایگاه فعلی  طراحی سایت آنها در موتورهای جستجوگر
  • تحلیل و آنالیز کلمات کلیدی بر اساس فاز شناخت
  • دریافت نوشته ها و مطالب تهیه شده از سوی مشتری و تبدیل آنها به متن های مبتنی بر استاندارهای مورد توجه موتورهای جستجوگر
  • طراحی سایت و برنامه نویسی وب سایت مشتری بر اساس آخرین استاندارها و تکنیکهای سئو در جهان
  • معرفی وب سایت به موتورهای جستجوگر
  • تدوین یک استراتژی مدون و حرفه ای برای تبادل لینک
  • بازبینی و تجزیه و تحلیل آمار بادیدکنندگان طراحی سایت
  • بازنگری مجدد و مستمر در فرآیندهای بالا
  • مشاوره رایگان در خصوص بالا نگه داشتن رتبه سایت

 

سوالات متداول بهینه سازی سایت، سئو :

چرا بهینه سازی سایت؟ سوال خوبی است.بهینه سازی سایت باعث می شود رتبه سایت شما در گوگل بالا رفته و به صفحه اول گوگل وارد شوید. وقتی به صفحه اول گوگل وارد شوید در نتیجه افرادی که کلمه کلیدی مورد نظر شما را جستجو می کند، وب سایت شما را دیده و وارد سایت شما می شوند. این کار یعنی افزایش بازدید سایت شما.درنتیجه محصول شما بیشتر فروخته شده و یا خدمات شما مشتری بیشتری خواهد داشت.

آیا راه دیگری هم برای آمدن به صفحه اول گوگل است؟ بله! استفاده از تبلیغ در گوگل! ولی باید در نظر گرفت که این هزینه به دلار پرداخت می شود. شاید این قضیه برای وب سایت های خارجی که به دلار پول در می آورند به صرفه باشد اما برای ما که به ریال پول در می آوریم شاید به صرفه نباشد. به طور معمول هزینه ای بین 600 الی 1000 دلار در ماه نیاز است! که در سال هزینه بسیار زیادی می شود.

برای بهینه سازی ما باید چه کار هایی انجام دهیم؟ معمولا برای دست یافتن به رتبه های بالای گوگل، علاوه بر داشتن دانش سئو، وب سایت خوب و قابل انعطاف نیز مورد نیاز است. وب سایت باید بدون خطا باشد و همچنین از آدرس های معتبر استفاده کنید. همچنین بهتر است که وب سایت داینامیک باشد تا متخصصان بهینه سازی سایت بتوانند مطالب را ویرایش کنند و یا مطلب جدید به سایت شما اضافه کنند.

هزینه افزایش رتبه سایت و بهینه سازی سایت چقدر است؟ عدد دقیق برای این کار وجود ندارد. معیارهایی همچون :  تعداد رقیبان، میزان استفاده رقبا از تکنیک های سئو، تعداد سرچ روزانه و... در قیمت تاثیرگذار است

چه مدت طول می کشد تا به رتبه خوبی برسیم؟ این موضوع هم باید بعد از تحلیل وب سایت شما و وب سایت رقباء و همچنین میزان جستجو بر روی آن کلمه کلیدی و چندین پارامتر دیگر مورد بررسی قرار گیرد

آیا این بهینه سازی وب سایت به صورت مادام العمر است؟ سوال بسیار سختی است. در محیط وب تمام رقبا در حال هزینه کردن برای رسیدن به رتبه های بالا هستند! حال باید دید رقباء شما چه مقدار برای این قضیه کنجکاو هستند؟

 

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

         

تلفن : 09359574251

  

ایمیل :info@pnw.ir

 

facebook   google  twitter

طراحی سایت , طراحی وب سایت , طراحی سایت داینامیک , طراحی سایت استاتیک , طراحی سایت فروشگاه , طراحی سایت جوملا , طراحی سایت فروشگاه اینترنتی , طراحی سایت مشاور املاک , طراحی سایت فلش , طراحی سایت شرکتی , طراحی سایت تجاری ,

تمامی حقوق این وب سایت برای گروه نرم افزاری پارتیا محفوظ می باشد