طراحی سایت

 

weborder

مسیر سایت

خطای There was a problem adding the item to Chrome. Please refresh the page and try again. در هنگام افزودن افزونه در مرورگر کروم

احتمالا در هنگام افزودن افزونه در مرورگر کروم با خطای زیر مواجه شده اید.
خطایی آزار دهنده در ادامه به چگونگی رفع خطای فوق می پردازیم.

problem not install plugin in browser chrome 1

ادامه مطلب...

excel1

بسیاری از افراد به خاطر سادگی بکارگیری فرمول‌های ریاضی به اکسل علاقمند شده‌اند. به خاطر اینکه چندین راه برای رسیدن به جواب وجود دارد، خودتان میتوانید روش‌تان را انتخاب کنید. برای مثال، راه‌های مختلفی برای وارد کردن اعداد و محاسبه کردن مقدار فرمول‌ها وجود دارد.

پنج راه برای وارد کردن فرمول‌ها

ادامه مطلب...

هنگامی که یک فایل word را برای کسی ارسال می‌کنید، حتما انتظار دارید به گونه‌ای که آن را تایپ کرده اید در رایانه‌ی مقصد نمایش داده شود. اما همیشه این اتفاق رخ نمی‌دهد و تمامی فونت‌های شما به گونه ای که انتظار دارید به نمایش در نمی‌آید.

ادامه مطلب...

مواقعی که شما با گوشی موبایل خود مشغول عکس‌برداری می‌شوید شاید در انتها ترجیح می‌دهید این عکس‌ها را در رایانه خود ذخیره نمایید تا از حذف شدن ناگهانی آنها در موبایل به دلایل مختلف پیشگیری نمایید. اگر از گوشی موبایل iPhone بهره می‌برید حتماً می‌دانید برای انتقال عکس‌های این گوشی به رایانه در ویندوز 8 می‌بایست از نرم‌افزار iTunes استفاده نمایید. اگر در جایی هستید که به این نرم‌افزار دسترسی ندارید یا تمایل دارید بدون این نرم‌افزار عملیات انتقال عکس‌ها را انجام دهید، در ویندوز 8 راه حلی برای این موضوع تعبیه شده است. در این ترفند نحوه‌ی اجرای این کار را برای شما شرح می‌دهیم.

ادامه مطلب...

         

تلفن : 09359574251

  

ایمیل :info@pnw.ir

 

facebook   google  twitter

طراحی سایت , طراحی وب سایت , طراحی سایت داینامیک , طراحی سایت استاتیک , طراحی سایت فروشگاه , طراحی سایت جوملا , طراحی سایت فروشگاه اینترنتی , طراحی سایت مشاور املاک , طراحی سایت فلش , طراحی سایت شرکتی , طراحی سایت تجاری ,

تمامی حقوق این وب سایت برای گروه نرم افزاری پارتیا محفوظ می باشد